• Form kazanmanın en etkili yolu !

  Detofit ile kendi kendinizin eğitmeni olabilecek, zorlanmadan ve aç kalmadan enerjik hissedebileceksiniz.

 • Metabolizmanızı güçlü tutun!

  Sağlıklı beslenmenin verdiği güç, dinç kalmanızı sağlayacak. Akıllıca geliştirilmiş bu program size her aşamada yardımcı olacak.

 • Gündelik hayatınıza uyarlayabileceğiniz, kolay bir program!

  Yalnızca vücudunuzu değil, zihninizi de kontrol eder. Aktif bir iş hayatı, sağlam bir bünye ile hedefinize ulaşın.

 • İlk kullanımdan itibaren değişime tanık olun!

  Detofit Programı’na dâhil olduğunuz andan itibaren yaşadığınız fiziksel değişimin keyfini çıkarın.

 • Spor salonlarında saatlerinizi harcamayın ya da evinizi spor salonuna çevirmeyin!

  Programa kendinizi bırakın ve spor salonuna gitmeden de yaza hazırlanın. Herhangi bir alete ihtiyaç duymadan bölgesel sorunlarınızla savaşın.

HEMEN
SİPARİŞ VER

Detofit Nedir?

Yapılan araştırmalar sonucunda, uzmanların özenle geliştirdiği zenginleştirilmiş formülü, günlük yaşamı etkilememesi için tasarlanmıştır. Etkili bir form kazanmayı hedefliyorsanız, mutlaka sağlıklı beslenme, besin takviyesi, sistematik egzersiz ve doğru takip gereklidir. Detofit Programı ile tüm bunlar özenle kontrol edilir.

Vücudunuzu en iyi tanımlayabilecek kişi sizsiniz!

Bu program sayesinde kendinizin eğitmeni olacak, en doğru adımları atacaksınız. Kullanıcıların, bu süreçte ihtiyaç duyabileceği tüm hususlar göz önünde bulundurularak geliştirilen Detofit Programı, %100 başarı oranı ile uygulayabileceğiniz en etkin yöntemdir.

SETİN İÇERİĞİ

Hayallerinizdeki formu kazanmanızı sağlayacak bu set, birbirini tamamlayan ürünlerle desteklenmiştir. Kolaylıkla yaşantınıza uyarlayabileceğiniz Detofit 21 Gün Programı, kafa karışıklığına neden olmadan profesyonelce uygulayabilmeniz için tasarlandı.

Detofit Arındırıcı Bitki Çayı

Etkili bir şekilde kilo vermeniz için geliştirilen Detofit Arındırıcı Bitki Çayı, metabolizmanın hızlı çalışması, yağların etkin bir şekilde yakılmasını sağlar. Ayrıca ödem ve toksinlerin vücuttan atılmasına yardımcı olur. Sindirim sistemini de düzenleyen Detofit bitki çayı, pratik kullanımı ve cezbedici lezzeti ile sizi etkilemeyi başaracak.

21 Günlük Beslenme Kartları

Detofit 21 Gün Programı, uyguladığınız süre boyunca disiplinden taviz vermemeniz için tasarlandı. Metabolik faaliyetlerin daha etkin bir şekilde gerçekleştirilmesi için doğru besinleri almanız son derece önemli. Detofit Beslenme Kartları, geniş yiyecek yelpazesi ile en büyük destekçiniz olacak. Her türlü damak tadına hitap eden çeşitlilik, keyifli bir programa dâhil olmanızı sürekli hale getirecek. Detofit Beslenme Kartları yalnızca ne yemeniz gerektiğini değil, besinleri nasıl tüketmeniz gerektiğini de söyleyecek. Kilo vermek için su tüketmeniz gerektiği, öğünlerde ve ara öğünlerde hatırlatılacak.

Detofit Ara Öğün Shake

Açlık ve halsizliği unutun ! En yoğun günlerinizde dahi ihtiyaç duyacağınız enerjiyi temin edebileceksiniz. Enerji deposu olarak da nitelendirilen Detofit Shake, oldukça başarılı bir takviye. Shake sayesinde tüm gün zinde ve tok olacaksınız. İçerdiği özel besinlerle vitamin ihtiyacınızı da karşılayacaktır.

Detofit Kilo Takip Kartı

Programın daha düzenli, daha sistematik bir hale gelebilmesi için Detofit Kilo Takip Kartı modellendi. Kilonuzu gün ve gün takip edebileceksiniz. Konsantrasyonu yüksek tutmak için modellenen bu kartların kullanımı hem kolay, hem de zevkli!

21 Günlük Egzersiz Kartları

Profesyonel bir fitness desteği almadan da sıkı bir vücuda sahip olabilmeniz için Detofit 21 Günlük Egzersiz Kartları tasarlandı. Günde 10 dakikanızı ayıracağınız bu egzersizler, bölgesel sorunlara çözüm getirecek. Ayrıca bu egzersizleri uygularken herhangi bir spor aletine gerek duymayacaksınız.

KULLANICI YORUMLARI Birde onlardan dinleyin

Detofit’i tercih etmemdeki en büyük sebep, profesyonel bir uzman desteği sunmasıydı. Yoğun bir iş hayatımın olması nedeniyle böyle bir programa ihtiyacım vardı. Egzersizlerle birlikte Detofit’in etkisini hissettim. 2 aylık süre zarfında 12 kilo vermiş ve ideal kiloma ulaşmıştım. Herkese öneririm. Sanem TUNÇ ( İç Mimar )

Böyle bir programla çok daha önce tanışmak isterdim. Başlangıçta gerçekten inanmakta zorlandım fakat kendinizin gerçek anlamda eğitmeni olmanızı sağlıyor. 6 haftalık süreç boyunca hiç enerjimi kaybetmiş gibi hissetmedim. Hem toktum hem de zinde. 74 kilodan 64 kiloya düştüm. Teşekkürler Detofit! Bilge Eryaman (Üniversite Öğrencisi)

Detofit 21 Gün Programı’nın bir İngiliz haber sitesinde tanıtımının yapıldığını gördüm. Neredeyse 1 yıl Türkiye’ye gelmesini bekledim. Bu kadar profesyonel hazırlanmış bir programın umutlu olacağına inanıyordum ve inancım beni yanıltmadı. 1 buçuk ayda 12 kilo vererek yalnızca dış görünüşümü değiştirmekle kalmadım, artık çok daha iyi hissediyorum. Kilo problemi olan yakınlarıma önerdiğim Detofit, %100 olumlu sonuç gösteriyor. Fatih Yurtseven (İşletmeci)

Sağlık sektöründe çalışan biri olarak kilo verme ilaçlarının zararlarını bildiğimden dolayı her zaman uzak durdum. Ancak, Detofiti incelediğimde ilaç olmadığını farkettim. İçeriği tamamen doğal ve bilinen bitkiler. Çay ve ara öğün shake çok hoşuma gidiyor. Bence en önemlisi beslenme ve egzersiz kartları. Bu kartlar sizi kolayca yönlendiriyor. 1 seti bitirmek üzereyim. 5 kilo verdim ama 4 kilo daha vermem gerek. 2. setim yolda heyecanla bekliyorum. Sibel Çömlekçi (Hemşire)

Detofit ile iş arkadaşım sayesinde tanıştım. Onun kısa sürede verdiği kilolar bu ürüne olan inancımı arttırdı. Ürünün ilk seti bitmek üzere. Bu süre içerisinde 7 kilo verdim. Kısmetse 2. ürüne başlayacağım. Çayı çok güzel. Bu kadar seveceğimi beklemiyordum. Beslenme kartları zaten her türlü gıdayı almamı sağlıyor. Tahsin Kılıç (Avukat)

Sağlık sektöründe çalışan biri olarak kilo verme ilaçlarının zararlarını bildiğimden dolayı her zaman uzak durdum. Ancak, Detofiti incelediğimde ilaç olmadığını farkettim. İçeriği tamamen doğal ve bilinen bitkiler. Çay ve ara öğün shake çok hoşuma gidiyor. Bence en önemlisi beslenme ve egzersiz kartları. Bu kartlar sizi kolayca yönlendiriyor. 1 seti bitirmek üzereyim. 5 kilo verdim ama 4 kilo daha vermem gerek. 2. setim yolda heyecanla bekliyorum. Sibel Çömlekçi (Hemşire)